O firmie

Jesteśmy firmą działającą na terenie Polski od niedawna. Wcześniej funkcjonowaliśmy w Niemczech i Holandii gdzie zdobywaliśmy doświadczenie w wykańczaniu i odnawianiu wnętrz. Możemy pochwalić się profesjonalnym, nowoczesnym i funkcjonalnym sprzętem. Wykonujemy OCIEPLANIE PODDASZY , DACHU PIANKĄ POLIURETANOWĄ.

Nasza firma dysponuje trzema wykwalifikowanymi stałymi pracownikami (w razie potrzeby ilość załogi może ulec zwiększeniu). Współpracujemy z firmą związaną z projektowaniem wnętrz oraz hydrauliczną (firma dysponuje własną hurtownią), tynkarską (tynk cementowo-wapienny), zakładającą instalacje elektryczne oraz posadzki.

Rzetelność prac oraz solidność i terminowość ich wykonania to nasze główne priorytety. Wierzymy, że każdy klient, który do nas trafi będzie zadowolony z jakości naszych usług.

Zalety szlifowania bezpyłowego

Szlifowanie gładzi gipsowych pociąga za sobą poważną niedogodność w postaci wszechobecnego pyłu. Podczas szlifowania tradycyjnego (ręcznego) pył unosi się w powietrzu i rozprzestrzenia do innych pomieszczeń. Warto pamiętać, że taki kurz zawiera mikrocząsteczki szkła, które są szkodliwe dla zdrowia ludzkiego.

Sposobem na uniknięcie tych niedogodności jest zastosowanie zestawu do szlifowania bezpyłowego z filtrem do pyłów kategorii „M".

Nasza firma pracuje na profesjonalnym sprzęcie, dysponujemy między innymi szlifierką przegubową PLANEX firmy FESTOOL oraz współpracującym z nią odkurzaczem AUTOCLEAN CTM 36E firmy FESTOOL. Odkurzacz wciąga około 80-90% pyłu ze szlifowanej powierzchni, co w efekcie daje nam dużo mniej zanieczyszczeń, a co za tym idzie — mniej sprzątania po zakończonym remoncie.

Zalety malowania natryskowego

Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym jest nowoczesną i bardzo wydajną metodą nanoszenia farby, dzięki której mamy doskonalszy efekt i lepszą jakość nałożonej powłoki, np. bez przyklejonych drobnych nieczystości w postaci włosów, grudek farby czy fragmentów wałka. Jest niezastąpione przy malowaniu dużych powierzchni (ściany, sufity), ale sprawdza się także na mniejszych przestrzeniach.

Przy pomocy natrysku hydrodynamicznego można nakładać większość farb, a uzyskane powłoki są bardzo wysokiej jakości. Zaletą takiego malowania jest precyzja w aplikowaniu farby i uzyskanie cienkiej powłoki malarskiej, co w efekcie daje nam większą wydajność materiału.

Samo malowanie hydrodynamiczne polega na sprężeniu farby i natrysku bez użycia powietrza na malowane powierzchnie. Malowanie natryskowe bezpowietrzne łączy w sobie wiele zalet — przede wszystkim szybkość malowania i duży komfort pracy. Jest to dużym plusem w sytuacji, kiedy prace należy wykonać szybko, by nie powodować przestoju w dalszych działaniach.

Nasza firma wykorzystuje bardzo wydajne agregaty hydrodynamiczne, dzięki czemu system pracy jest dużo sprawniejszy. Malujemy materiałami powierzonymi przez klientów i własnymi oraz doradzamy w doborze farb. Wykonujemy nasze usługi na wysokim poziomie, tak żeby zadowolić każdego klienta. Naszym atutem jest wysoka jakość realizowanych robót, zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Malujemy mieszkania, hale, magazyny, garaże, szkoły oraz inwestycje prywatne.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta. 

kontakt

LEMA-BUD
Piotr Nitecki

Celinowo 24
62-560 Skulsk

tel.: 691-817-112
email: piotrnitecki@vp.pl


Copyright © 2014 LEMA-BUD.
All rights reserved.


Design by novum.